nemá víno na tom vinu, že se lidé opíjejí a mají kocovinu

Vinný sklípek
Plzeň

Vítejte ve vinném sklípku Veriwine, místě, kde se víno stává živým zážitkem. Vkročením do útulných prostor našeho vinného sklípku v historickém centru Plzně, otevřete dveře, kde víno nabývá nových rozměrů. I přesto, že je Plzeň spíše vyhlášeným městem piva, tak i tady si můžete vychutnat kvalitní víno jako na Moravě. U nás si užijete příjemnou atmosféru a to jak uvnitř, tak venku. Využít můžete také možnosti pořádání firemních večírků a soukromých akcí, jako jsou narozeninové oslavy, rodinné sešlosti, degustace a mnoho dalšího.

Tekuté štěstí s moravskou tradicí

Náš sklípek je zásobovaný kvalitními víny z oblastí jižní Moravy. Úzkou spolupráci máme s vinařstvím Bílkovi a Bzenec.

Bílkovi vkládají do vína lásku a vášeň. Zde se zrodily jedny z nejlepších vín, která na Moravě můžete ochutnat. Majitel vinařství, František Bílek, je nejen vášnivý vinař, ale také náš dlouholetý kamarád. Jeho umění se přenáší do každé lahve, která opouští jejich sklepy. U nás ve vinném sklípku Veriwine můžete objevit široký výběr jejich vín, která z vinařství Bílkovi přinášíme přímo k vám.

Bohatou historii a tradici najdete ve vínech vinařství Bzenec. Nezaměnitelná chuť jejich produktů pramení z bohaté historie a prestižní značky V.O.C. – vína originální certifikace. V roce 2015 vytvořili odrůdu Muškát Moravský, který se stal jedním jejich nejvýznamnějších produktů. Zavítejte do našeho sklípku na degustaci jejich vynikajících vín. Víno je cesta k radosti, smíchu a společnosti a my jsme tu, abychom vás na této cestě provedli.

Živá hudba

Náš vinný sklípek není jen prostor pro víno, je to místo, kde se setkávají chvíle radosti a tance. Kromě rozmanitého výběru kvalitních vín z různých koutů Moravy, se u nás můžete těšit na živou kapelu. Zavítejte k nám strávit páteční večery a nechte se unést harmonickým spojením dobrého vína, hudby a tance. V našem sklípku vystupuje pravidelně živá kapela v podání fantastických muzikantů, kteří vám zahrají lidové moravské písně. Pokud máte rádi společnost a hudbu, určitě neváhejte a vyzkoušejte náš sklípek.

Kouzelné večery na terásce

Vychutnejte si kvalitní víno ve společnosti svých blízkých na naší terásce. Letní večery jsou zde kouzelné. Víno, terasa a letní večery, to je dokonalá kombinace, jak strávit čas s přáteli.

Společenské události

Vinný sklípek VeriWine není jen místem pro degustaci vína. Pravidelně zde pořádáme různé společenské události a soutěže, kde na vás čekají cenné výhry.

Soukromé akce

Milujete víno, pohodu, hudbu a tanec a nevíte jaké prostory vybrat pro vaše soukromé akce? Náš malebný sklípek si lze pronajmout. Ať už chcete pořádat firemní večírek, oslavu nebo jiný druh soukromé akce, jsme tu pro vás k dispozici a se vším vám pomůžeme. Zkrátka se nemusíte o nic strat. Dle vašich potřeb a představ zajistíme kompletní organizaci od unikátního programu až po vynikající catering a degustaci našich vín.

Rezervujte si naše prostory