Soukromé akce

Náš malebný sklípek si lze i zcela pronajmout k soukromým účelům. Chcete pořádat narozeninovou oslavu, firemní večírek, nebo jiný druh soukromé akce? Vaši společenskou akci vám připravíme na míru po telefonické domluvě na čísle 721 204 203.

Firemí akce na klíč

Naše služby jsou navrženy tak, aby vaše firemní události byly nezapomenutelné od začátku do konce. O nic se nemusíte starat. Zajistíme kompletní organizaci dle vašich představ. Dle požadavků vypracujeme unikátní program, vynikající catering a nezapomenutelnou degustaci našich vín. Pro uvolnění atmosféry a povzbuzení ke skvělé kombinaci vína a tance zajistíme živou kapelu. Veškeré detaily pečlivě naplánujeme, díky tomu se budete moci bez starostí věnovat radostným momentům. Náš prostorný vinný sklípek je ideální variantou pro konání firemních večírků. Máte-li zájem o naše služby, stačí nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

Nabídka

Na začátku spolupráce vám připravíme podrobnou cenovou nabídku, která bude zohledňovat počet účastníků, délku akce, vybraná jídla a nápoje, délku akce, doprovodné aktivity a další specifické požadavky.

Catering

K našemu vínu vám nachystáme lahodné pokrmy inspirované regionální specialitami z kvalitních surovin. Nabízíme různé varianty sýrů, pečiva, salámů a všeho možného. Snažíme se o maximální pohodlí pro vaše hosty. Za poplatek budete moci konzumovat neomezené množství vody.

Degustace

Jako vinný sklípek se specializujeme na víno. Provedeme vaše kolegy a hosty degustací našich vynikajících odrůd. Přiblížíme historii, výrobu a charakteristiku jednotlivých odrůd. 

Živá kapela

O zábavu a navození správné atmosféry se umíme postarat. Obstaráme vám živou kapelu, která zahraje hudbu dle vašich preferencí. Bude to skvělý způsob, jak povzbudit vaše kolegy či hosty k tanci a uvolnění atmosféry.