Kam na víno v Plzni

Za vínem na Moravu a za pivem rozhodně do Plzně, to by vám asi řekl každý druhý. Pro milovníky piva je Plzeň městem zaslíbeným. Po večerech zde narazíte na zahrádky a hospody, kde dvanáctka do půllitrů takřka teče proudem. Málokdo ale ví, že za dobrým vínem stačí zavítat i do centra Plzně. Díky našemu vinnému sklípku si můžete vychutnat to pravé moravské víno. Navštivte nás a vychutnejte si u sklenky vína své volné okamžiky se svými přáteli. Rádi vás u nás přivítáme za doprovodu someliéra a moravských písní. V našich prostorách si budete připadat jako na Moravě. Pochutnat si můžete na vínech z rodinných vinařství, která víno vyrábějí s poctivostí, láskou a hlavně srdcem

V nabídce malebného vinného sklípku VeriWine na vás čeká široký výběr rodinných vín a něco malého pod zub. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru. Naše sklepy jsou zásobovány vysoce kvalitními a lahodnými nápoji z vinařství Bílkovi a Vinum Moravicum – Bzenec.

Vinařství Bílkovi

Vinařství Bílkovi je pokladem ve světě moravských vín. Toto moderní vinařství se nachází v srdci Velkopavlovické podoblasti, konkrétně ve malebné obci Velké Bílovice na Jižní Moravě. Jeho excelence a výjimečnost získaly srdce nejen místních, ale také odborníků a ocenění ve světě vína. Výběr spolupráce s vinařstvím Bílkovi pro vinný sklípek Veriwine byl naprosto jasný. Tento rodinný podnik se pyšní tím, že produkuje exkluzivní a mimořádná vína, která v sobě nesou špičkovou kvalitu i bohatou historii. Jejich vína nejsou pouze nápojem, jsou to umělecká díla, která vyprávějí svůj příběh. Majitel vinařství, František Bílek, není jen výjimečný vinař, ale také dobrý kamarád. Jeho oddanost a vášeň pro vinařství se odráží v každé lahvi, která opouští jejich sklepy. Bílkova vína jsou známá svou jedinečnou vůní, chutí a láskou k detailu.

Ve vinném sklepě Veriwine jsme hrdí, že můžeme nabídnout široký výběr vín z tohoto úžasného vinařství. Věříme, že každý doušek vám přinese radost a dojemný zážitek, který sdílíme my sami. Víno není jen nápoj, je to spojení s lidmi, místem a příběhem, a to vše naleznete právě ve vínech z vinařství Bílkovi.

Moravicum Bzenec

Vinařství Bzenec zaujme svou tradicí a kvalitou. Jitka a Jan Bezchlebovi stojí za touto perličkou Jižní Moravy ve Slovácké podoblasti. Jejich vinařství, zdobené značkou V.O.C., je doslova pevností tradičních vín a vína originální certifikace. Honza, známý i jako enolog roku 2015, zazářil s odrůdou Muškát Moravský. Jeho nadšení a umění se zrcadlí v každé láhvi, která nám poodkrývá charakter Slováckého kraje. Vinařství Bzenec vás nejen nadchne svými vynikajícími víny, ale i architekturou vinných sklepů, které jsou navzájem propojeny a v jejichž srdci vyrůstá rotunda. Pokud se rozhodnete vydat na jižní Moravu do Bzence, určitě zavítejte do těchto unikátních sklepů.

Nicméně, než se tam někdy vydáte, rádi vás pozveme k nám do vinného sklípku Veriwine v Plzni. U nás můžete posedět s přáteli a ochutnat tato vynikající vína z vinařství Bzenec. Víno spojuje a přináší radost a my jsme rádi, že to s vámi můžeme sdílet.

VeriWine

Náš vinný sklípek není jen o skvělém víně. Pravidelně pořádáme společenské události, turnaje, soukromé akce. Těšit se také můžete na živou hudbu v podobě cimbálovek a vystoupení hudebních kapel, které k nám pravidelně jezdí sdílet radost a nezapomenutelné chvíle s našimi hosty. Zavítejte do našeho sklípku, budeme se těšit na vaši návštěvu.