Nevíte kam zavítat na dobré víno v historickém centru města Plzně? Náš útulný sklípek nabízí širokou nabídku vysoce kvalitních vín. Vedeme úzkou spolupráci s rodinnými vinaři z oblasti Jižní Moravy. Posedět u nás můžete buď uvnitř a nebo na terásce. Milujete-li víno, dobré jídlo, společnost a živou hudbu, tak k nám určitě ve svých volných chvílích zavítejte a vychutnejte se okamžiky se svými přáteli u sklenky vína. V rámci služeb také nabízíme pronájem prostor našeho sklípku. Pořádat zde můžete rodinné oslavy, soukromé akce a firemní večírky. Stačí se s námi spojit a my vám vše připravíme dle vašich představ a přání.

Rodinná vína z Moravy

Chuť vín z jižní Moravy přinášíme přímo k vám do centra Plzně. Úzce spolupracujeme s rodinnými vinařstvími Bílkovi a Moravium Bzenec, kde víno zraje láskou a vášní. Vinařství Bílkovi pod vedením Františka Bílka nám dodává některá z nejlepších moravských vín. Jeho umění se přenáší do každé lahve, která opouští jejich sklípky. Na druhou stranu z vinařství Bzenec pochází vína s bohatou historií a prestižní značkou V.O.C. Toto vinařství dalo mimo jiné vzniku odrůdy Muškát Moravský, která patří k jejich nejvýznamnějším produktům. Zavítejte k nám do sklípku VeriWine na sklenku skvělého vína se svými příteli.

Posezení na terásce

Není nad to strávit teplé večery na terásce se svými přáteli u sklenky dobrého vína. Pro naše hosty máme připravenou venkovní terásku. Pokud vám již bude chladno, tak se můžete jednoduše přesunout dovnitř.

Společenské akce

V našem sklípku se mimo degustaci vína můžete také těšit na spousty společenských akcí. Pravidelně hostujeme živé kapely, které u nás svým hostům rády hrají moravské písně. Těšit se také můžete na soutěže všeho druhy. Například naposledy jsme hráli turnaj v prší. Vítěz si odnesl lahev dle svého výběru.

Pronájem sklípku

Hledáte prostory pro vaše soukromé akce, oslavy v rodině a nebo potřebujete někde uskutečnit firemní večírek? Zkuste prostory našeho sklípku. V rámci našich služeb vám můžeme nabídnout kompletní přípravu soukromých akcí dle vašich představ a požadavků. Určitě nás neváhejte kontaktovat, budeme se na vás těšit.

Prohlédněte si náš sklípek